KONKURS

Rhino Business Challenge

O KONKURSIE


Chcesz podzielić się historią Twojego sukcesu? Nie boisz się wystąpień publicznych? Szukasz sposobu na zwiększenie rozpoznawalności Twojej marki i nawiązanie wartościowych relacji biznesowych? Mamy dla Ciebie wspaniałą wiadomość!


Zapraszamy do udziału w konkursie Rhino Business Challenge!


9 maja w warszawskim Hotelu Marriott odbędzie się premierowa edycja Success Stories Congress. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was wyjątkowy konkurs! Weź udział i zostań naszym prelegentem! Masz szansę wystąpić na scenie przed 700 Uczestnikami wydarzenia i wygłosić prelekcje w gronie przedstawicieli świata biznesu, kultury oraz mediów, prezentujących wysoką wartość edukacyjną popartą doświadczeniem. Opowiesz historię Twojego sukcesu występując przed przedsiębiorcami, ekspertami i specjalistami z różnych branż, a także studentami i osobami poszukującymi sprawdzonych metod na rozpoczęcie własnej działalności.


NAGRODY


Zwycięzca konkursu Rhino Business Challange 2020 otrzyma:
  • prawo do posługiwania się emblematem konkursowym z oznaczeniem roku 2020,

  • miano prelegenta podczas Success Stories Congress wraz możliwością 30 min wystąpienia przed 700 uczestnikami kongresu 9 maja w Hotelu Marriott w Warszawie,

  • prezentacja sylwetki Zwycięzcy na stronie internetowej Success Stories Congress w sekcji Prelegenci,

  • dwie wejściówki VIP, dzięki którym zarówno zwycięzca, jak i osoba towarzysząca zyskają możliwość bezpośredniego kontaktu ze wszystkimi prelegentami,

  • paczka nagród rzeczowych ufundowanych przez Partnerów Konkursu,

  • nazwisko Zwycięzcy oraz informacje o firmie na drukowanych materiałach reklamowych wydarzenia,

  • post informujący o Zwycięzcy na oficjalnych kanałach w mediach społecznościowych Success Stories Congress,

  • merytoryczne wsparcie marketingowe IC EVENTS do końca 2020 roku.


GŁOSOWANIE


Zdecyduj, kto zostanie ostatnim prelegentem Success Stories Congress. Głosuj codziennie od 2 marca 2020r. bez rejestracji! Możesz oddać jeden głos dziennie z jednego urządzenia z tym samym nr IP. Głosowanie potrwa do 22 marca 2020 o 23.59.


Zebrane głosy fanów na poszczególnych Uczestników będą sumowane i zadecydują o wyborze 10 Uczestników z największą liczbą głosów, którzy przejdą do kolejnego etapu.


Więcej informacji w zakładce Konkurs w menu głównym - sprawdź.