PRELEGENCI

Martin Lewandowski zdradzi tajemnicę sukcesu KSW

 

Popełniliśmy milion błędów, bo startowaliśmy z czymś zupełnie nowym. Chcieliśmy zakorzenić w umysłach Polaków nową dyscyplinę, przełamać prymat piłki nożnej czy siatkówki, które były „klepane” od zawsze. Działaliśmy po omacku, bo nie mieliśmy żadnego odniesienia. Dziś, po kilkunastu latach, mamy „know-how”, umiemy robić gale. (...) Dziś osoby organizujące podobne wydarzenia mogą nas podpatrywać, zobaczyć, jakie stosujemy rozwiązania. My nie mieliśmy takiego komfortu, sami drążyliśmy tunel. Startowaliśmy od zera.

- Martin LewandowskiPrzedstawiamy kolejnego prelegenta Success Stories Congres - Martin Lewandowski, współzałożyciel oraz współwłaściciel KSW, największej organizacji MMA w Europie i jednej z największych na świecie! 


Ponad 17 lat temu w restauracji Champion Bar w Hotelu Marriott podczas rozmów Martina Lewandowskiego z Maciejem Kawulskim pojawił się plan organizacji pierwszej gali KSW. Jednak pierwszym krokiem do osiągnięcia sukcesu była walka ze stereotypami. MMA było odbierane jako brutalny i uliczny sport, kojarzony z gangami i walkami w klatce.


Liczne znajomości Martina Lewandowskiego osób ze świata mediów oraz wartościowe kontakty biznesowe bardzo pomogły zbudować markę KSW oraz przyśpieszyć jej rozwój.


Z każdą kolejną galą firma się rozrastała, a jej właściciele nabierali doświadczenia i pewności siebie. W okolicach KSW 6 Martin Lewandowski porzucił bardzo dobrą i stabilną pracę w Hotelu Marriott, by skupić się na MMA. W 2006 roku KSW stało się profesjonalną organizacją.


Dziś KSW to MMA w Polsce, mają 95% rynku!


Zawodnicy KSW zarabiają ponad milion, więcej niż w UFC. Michał Materla i Mamed Khalidov byli zawodnicy UFC przeszli do KSW właśnie z powodów zarobkowych. Mariusz Pudzianowski, pięciokrotny mistrz świata strongmanów, największa gwiazda KSW, zarabia fortunę. Jednak Martin Lewandowski podkreśla, że wie gdzie jest jego miejsce, wie gdzie KSW jest mocne, a gdzie ma słabe strony. Rozsądnie podejmuje każdą decyzję, rok zajęła analiza, czy organizacja KSW za granicą będzie dobrym ruchem.


Poznaj historię Martina Lewandowskiego i tajemnicę sukcesu KSW, biznesu wartego setki milionów! Podczas Success Stories Congress poznasz sprawdzone techniki na pozyskanie pierwszych sponsorów.


Nawiąż wartościowe kontakty biznesowe i naucz się jak je wykorzystać w drodze do osiągnięcia sukcesu! Przekonaj się jak stworzyć biznesowe imperium. Zdobądź motywacje i inspiracje. Poznaj sprawdzone techniki oparte na doświadczeniu Martina Lewandowskiego!