PRELEGENCI

Polski Steve Jobs, twórca marki Kruger& Matz

 

Michał Leszek, twórca marki Kruger& Matz przedstawi historię swojego sukcesu! Opowie o realizacji marzeń, pasji i determinacji do działania. Przedstawi sprawdzone sposoby na pokonanie ograniczeń. Pokaże w jaki sposób stworzyć biznes z pasją i żyć z pasją!

Marka Krüger&Matz pojawiła się na polskim rynku w roku 2010, a historię jej powstania najlepiej oddają dwa słowa: pasja i marzenie. Marka powstała, gdy do Lechpolu - dystrybutora elektroniki, dołączył syn założyciela Zbigniewa Leszka – Michał.


Michał Leszek jest absolwentem Wydziału Nauk Ekonomicznych UW, zdobył doświadczenie m.in. w EY i Deloitte. Chciał sprzedawać sprzęt dla audiofilów i dlatego stworzył niemiecko brzmiącą markę Kruger&Matz. Później dorzucili do tego smartfony, tablety i laptopy. W 2018 roku firma miała 150 mln zł obrotów.

 

Krüger&Matz w swojej ofercie posiada m.in. designerskie i zapewniające doskonałą jakość dźwięku słuchawki oraz sprzęt audio, a także nowoczesne rozwiązania mobilne jak tablety czy smartfony. Niedawno w ofercie Kruger&Matz zadebiutował zegarek HYBRID, który działa w oparciu o system Linux. Zegarek można szybko i w prosty sposób sparować z każdym smartfonem wyposażonym w system Android 4.4 lub IOS7 oraz ich nowszymi wersjami.


Wszystkie produkty Kruger&Matz łączy przystępna cena. Firma kładzie nacisk na wydajność i komfort użytkowania. To od konsumenta zależy, czy kupi produkt, znanego światowego producenta, czy wybierze spełniający te same funkcje i równie dopracowany technologicznie, a jednocześnie dużo tańszy produkt Krüger&Matz. Firma zachęca do oszczędności i inwestycji w realizację swoich pasji.


Polski Steve Jobs przedstawi wskazówki jak wyznaczać i realizować cel, jak czerpać satysfakcję, dążąc do spełnienia. Na podstawie własnych doświadczeń wskaże jak dokonać świadomego wyboru drogi życiowej oraz opowie o wyzwaniach jak czekają w każdego człowieka na drodze do ponadprzeciętnych osiągnięć!

Zdobądź inspirację do działania, znajdź swoją drogę do sukcesu. Naucz się realizować marzenia i omijać ograniczenia!