Blanka Lipińska

Autorka bestselleru 365 dni, królowa polskiego erotyku. W rok osiągnęła spektakularny sukces PR-owy.

Blanka Lipińska, autorka serii książek 365 dni, nie pisarka, albo – jak sama się określa – wesoła grafomanka. Pisze tak jak mówi, a mówi to, co myśli. Najczęściej bez specjalnej elegancji, wkładając kij we wszystkie mrowiska. Charakteryzuje ją ostry język i nietuzinkowe poczucie humoru.

Jej książki biją rekordy popularności! Została okrzyknięta królową polskiego erotyku. W ciągu pierwszych 24 godzin przedsprzedaży Kolejnych 365 dni rozeszło się ponad 12 tysięcy egzemplarzy, a w szczytowym momencie czytelnicy kupowali ponad 40 książek na minutę! Książka otrzymała tytuł Bestsellera Empiku 2019 r. w kategorii literatury obyczajowej.

7 lutego na ekrany kin wszedł film 365 dni na podstawie pierwszego bestsellera Blanki Lipińskiej. W zaledwie tydzień od premiery obejrzało go ponad milion widzów.

Blanka Lipińska jest z zamiłowania kucharzem, z wykształcenia wizażystką, z zawodu terapeut-hipnotyzer, a na co dzień menedżer nocnych klubów. Okazjonalnie (kilka razy w roku) częścią Federacji KSW.

Jaką drogę przeszła, aby stać się autorką bestsellerów oraz laureatką plebiscytu Gwiazdy Plejady 2019 w kategorii „Nadzieja Roku”? W jaki sposób pokonuje stereotypy i omija przeszkody w drodze do osiągania kolejnych sukcesów?

Blanka Lipińska sfrustrowana brakiem otwartości w sprawach seksu, propagatorka rozmów pomagających zrozumieć miłość, wystąpi na scenie Success Stories Congress i zdradzi rozkoszną tajemnicę swojego sukcesu.

Poznaj sprawdzone techniki, aby dojść na sam szczyt!