Evelyn Gawłowska

Współzałożycielka platformy rozwoju osobistego i biznesowego Sukces z Pasją oraz Klubu Sukces z Pasją zrzeszającego ludzi którzy budują swój sukces w oparciu o pasję i kreują swoje życie na własnych warunkach.

Od 2011 r. w szkoleniach Eweliny wzięło udział już kilkadziesiąt tysięcy osób, a jej społeczność liczy już ponad 81 tysięcy ludzi.

Ewelina jest ekspertem w pracy z podświadomością oraz wysoką produktywnością w biznesie i życiu.

Kocha ludzi i jej misją jest wydobycie Twojego potencjału oraz wprowadzenie Ciebie i Twojego biznesu na kolejny poziom. Od 2001 roku mieszka w Londynie, gdzie inwestuje i prowadzi swoją firmę.

Absolwentka London Metropolitan University na specjalności Entrepreneurship. Jest certyfikowanym mentorem biznesowym, a także wykwalifikowanym coachem w sztuce perswazji i efektywnej komunikacji. Jest również jedną z niewielu osób certyfikowanych ukończeniem programu Time Line Therapy® – metoda bezpośredniej pracy z podświadomością. 

„Skrótem do sukcesu jest modelowanie i uczenie się od tych co już to osiągneli”. Jestem tu gdzie jestem, ponieważ nigdy nie przestałam uczyć się od najlepszych”.