Franciszek Georgiew

Założyciel jednej z najprężniej działających i najszybciej rozwijających się agencji marketingowych w Polsce - Social Tiger. Lider z zakresu promocji Social Media.

Od freelancera do właściciela: kluczowe czynniki sukcesu – Franciszek Georgiew, ekspert, który przeszedł cały szlak bojowy – od pracownika działu social, przez szefa zespołu, po freelancera i ostatecznie, właściciela firmy. Podczas swojego wystąpienia odtworzy historię budowy firmy, wskazując na kluczowe czynniki odpowiedzialne za dynamiczny wzrost.

Franciszek Bazyli Georgiew – założyciel i szef Social Tigers. Strateg z 10-letnim doświadczeniem w kampaniach dla setek firm każdej wielkości. Ma na koncie setki szkoleń z Social Mediów dla korporacji, domów mediowych i instytucji rządowych. Autor kompleksowej publikacji na temat systemu reklamowego Facebooka – “Księga Adsów 3”.

Social Tigers to agencja digital marketingu, wyspecjalizowana w działaniach sprzedażowych oraz budujących wizerunek marki, oferująca gamę usług o szerokiej rozpiętości cenowej: od edukacyjnych treści cyfrowych (Baza Wiedzy, Księga Adsów, kurs z Facebook Analytics), przez zróżnicowane szkolenia z marketingu, po częściową lub kompleksową obsługę agencyjną.

Misją Social Tigers jest wskazywanie drogi w gąszczu digitalowej dżungli – odkrywanie ścieżek zakupowych i pomoc w lepszym zrozumieniu potrzeb konsumenta.

Choć agencja wyrosła na współpracach ze świata sportu, w 5. roku działalności wskazanie konkretnej specjalizacji jest już niemożliwe. Niezależnie czy mowa o beauty, fashion, finansach czy usługach, doświadczenie, znajomość narzędzi social media i zróżnicowany zespół pozwalają na osiągnięcie wyraźnych rezultatów.

Agencja rozwija nowe kompetencje – studio graficzne, produkcję video i specjalizację w kolejnych systemach reklamowych (Google, LinkedIn). Po 5. latach działalności jasne stało się, że kluczem do sukcesu jest zespół. Kilkanaście zaangażowanych, profesjonalnych i pełnych pasji osób buduje firmę, której działania odbijają się coraz szerszym echem w branży social media.

Obecnie w firmie na stałe pracuje kilkanaście osób, a wraz z partnerami zewnętrznymi organizację buduje ponad 25 osób. Na rynku Agencja działa 5. rok. Za 2019 zanotowano wzrost na poziomie ok. 240 procent (rok do roku). Social Tigers to topowa – pod względem rozpoznawalności – agencja na rynku i jedną z największych pod kątem przychodów (biorąc pod uwagę agencje stricte social mediowe).

Strona internetowa Social Tigers – kliknij

Facebook Social Tigers – kliknij