Łukasz Dojka

Od kulturysty do milionera. W 7 lat zbudował największą franczyzową sieć klubów fitness w Polsce liczącą 33 obiekty.

Łukasz Dojka – przedsiębiorca, sportowiec, prelegent, ojciec, człowiek sukcesu. Założyciel najszybciej rozwijającej się sieci klubów fitness w Polsce – Xtreme Fitness Gyms oraz pierwszego skutecznie działającego modelu franczyzowego klubów fitness. Od lat skutecznie współtworzy branżę fitness, aktywnie działa w social mediach, jest szkoleniowcem i mentorem wielu osób odnoszących sukcesy. Jako przedsiębiorca prowadzi ponad 10 firm w kilku różnych branżach, w tym w branży fitness, nieruchomości, IT, finanse, marketing.

Xtreme Fitness Gyms to prężnie rozwijająca się sieć siłowni i klubów fitness, która posiada kilkadziesiąt otwartych klubów na terenie całego kraju, w tym kluby franczyzowe. Pierwszy klub sieci powstał w 2012 roku i był wynikiem kilkunastoletniej drogi zawodowej założyciela – Łukasza Dojki, który przez wiele lat pracował dla największych operatorów na świecie, rozpoczynając od stanowiska osoby sprzątającej w klubie, przez pozycję trenera, menagera, lidera sprzedaży. Gruntowna znajomość rynku oraz lata doświadczeń zaowocowały wypracowaniem własnego modelu biznesowego, który przekłada się na sukces sieci oraz satysfakcję Klubowiczów. Obecnie firma zatrudnia ponad 500 pracowników, a jej dynamiczny rozwój sprawia, że liczba zatrudnionych osób systematycznie wzrasta.

Wzrost firmy z roku 2018 do 2019 o 66%.

Aktualnie sieć pracuje nad wdrożeniem planu 100 + i 200 + zakładającego otworzenie następującej liczby klubów w przeciągu najbliższych kilku lat.

Strona www Xtreme Fitness Gyms – kliknij

Facebook Łukasz Dojka – kliknij