Martin Lewandowski

Założyciel KSW, największej federacji MMA w Europie. Odniósł globalny sukces: od pracy w hotelu do właściciela biznesu wartego miliardy.

9 maja 2020 r. Martin Lewandowski powróci tam, gdzie wszystko się rozpoczęło i opowie jak długą drogę przeszedł od stanowiska menadżera ds. sportu w Hotelu Marriott do biznesmena i właścicielem największej organizacji MMA w Polsce!

27 lutego 2004 r. w warszawskim Hotelu Marriott spełnił się amerykański sen Martina Lewandowskiego i Macieja Kawulskiego – odbyła się pierwsza gala KSW, dziś uważaną za największą organizacją MMA w Polsce i jedną z czołowych na arenie światowej.

Gala „KSW 39. Colosseum” zgromadziła w maju 2017 na PGE Narodowym prawie 60 tys. była to druga na świecie impreza MMA pod względem liczebności publiczności.

Poznaj historię Martina Lewandowskiego, przekonaj się, że aby osiągnąć sukces musiał przezwyciężać stereotypy, pozyskać pierwszych sponsorów i zaryzykować inwestując duże pieniądze… ale czym jest milion dolarów, skoro teraz mówimy o biznesie wartym setki milionów?

Dowiedz się jak przekroczyć własne granice, w jaki sposób pokonywać przeszkody w drodze do osiągnięcia sukcesu! Przekonaj się jak stworzyć biznesowe imperium. Zdobądź motywacje i inspiracje. Poznaj sprawdzone techniki oparte na doświadczeniu Martina Lewandowskiego!