Dr Mateusz Grzesiak

Najbardziej rozpoznawalny, polski psycholog i trener motywacyjny. Szkoli w 7 językach setki tysięcy ludzi na całym świecie. Autor 16 bestsellerowych książek.

Psycholog, międzynarodowy trener i konsultant. Szkoli od ponad 17 lat w 7 językach, głównie na rynkach europejskich i amerykańskich. Ukończył studia magisterskie z prawa i psychologii, jest doktorem nauk ekonomicznych w dyscyplinie nauki o zarządzaniu. Obecnie robi doktorat z psychologii na University of Southern California oraz doktorat z pedagogiki w Akademii WSB. Twórca zintegrowanego modelu kompetencji miękkich Mixed Mental Arts. Na co dzień pracuje m.in. z zarządami firm, średnią i wyższą kadrą menedżerską, przedsiębiorcami, gwiazdami estrady, sportowcami oraz dziesiątkami tysięcy osób z całego świata. Dr Mateusz Grzesiak współpracuje z międzynarodowymi markami w zakresie konsultingu biznesowego, oferując autorskie programy dla takich firm jak, m.in. Volkswagen, Porsche, Deloitte, Aviva, Danone. Jest autorem szesnastu bestsellerowych książek z zakresu psychologii rozwoju w kontekście zarządzania, sprzedaży, przywództwa, zmiany, relacji, nauczania oraz marketingu, w tym wydanej międzynarodowo pozycji naukowej pt. „Personal brand creation in the digital age”.

Jego motto życiowe brzmi: „Stwórz życie, w jakim jesteś najlepszą wersją siebie, masz, czego pragniesz, pomagasz innym i zmieniasz świat”.