Michał Leszek

Biznesmen nazwany polskim Stevem Jobsem. Twórca marki Kruger&Mats odnoszącej światowe sukcesy na rynku nowoczesnych technologii.

Michał Leszek, twórca marki Kruger& Matz przedstawi historię swojego sukcesu! Opowie o realizacji marzeń, pasji i determinacji do działania. Zaprezentuje sprawdzone sposoby na pokonanie ograniczeń. Pokaże w jaki sposób stworzyć biznes z pasją i żyć z pasją!

Polski Steve Jobs przedstawi wskazówki jak wyznaczać i realizować cel, jak czerpać satysfakcję, dążąc do spełnienia. Na podstawie własnych doświadczeń wskaże jak dokonać świadomego wyboru drogi życiowej oraz opowie o wyzwaniach jak czekają w każdego człowieka na drodze do ponadprzeciętnych osiągnięć!

Marka Krüger&Matz pojawiła się na polskim rynku w roku 2010, a historię jej powstania najlepiej oddają dwa słowa: pasja i marzenie. Krüger&Matz w swojej ofercie posiada m.in. designerskie i zapewniające doskonałą jakość dźwięku słuchawki oraz sprzęt audio, a także nowoczesne rozwiązania mobilne jak tablety czy smartfony.

Zdobądź inspirację do działania, znajdź swoją drogę do sukcesu. Naucz się realizować marzenia i omijać ograniczenia!