KONKURS

4 powody, dla których warto zostać prelegentem


Zbudujesz lub wzmocnisz swój wizerunek


Wystąpienie w roli prelegenta podczas Success Stories Congress może znacząco przyspieszyć rozwój Twojej kariery. Jeśli Twoje wystąpienie będzie dobre, możesz dostać zaproszenie na inne spotkania oraz otrzymać liczne zapytania o współpracę.


Przygotuj się do prezentacji! Oklepane zwroty, zaciągnięte z innych prezentacji obejrzanych w internecie to zdecydowanie, najgorsza z możliwych ścieżek w drodze do osiągnięcia sukcesu…


Czym charakteryzuje się dobre wystąpienie? Pokaż pasję i zaangażowanie. Nie martw się brakiem doświadczenia w roli prelegenta. Pamiętaj, że nawet najwięksi mówcy kiedyś rozpoczynali swoją karierę. Autentyczność, szczera chęć podzielenia się swoją historią oraz przekazanie ciekawych informacji, które mogą zainspirować uczestników do działania, to klucz do sukcesu!


Przekroczysz kolejną granicę


Wystąpienie na scenie przed 700 uczestnikami kongres może być mało komfortową sytuacją, w szczególności dla osób, które robią to po raz pierwszy. Jednak to idealny sposób, aby wyjść ze swojej strefy komfortu i dokonać rzeczy, która wydawała się wcześniej nierealna do osiągnięcia.


Pamiętaj, że przekraczając kolejne granice, zbliżasz się do realizacji swoich celów i marzeń


Zwiększysz rozpoznawalność Twojej marki


Dołączenie do grona prelegentów oraz wystąpienie podczas Success Stories Congress może znacząco wpłynąć na zwiększenie rozpoznawalności Twojej marki wśród ludzi zainteresowanych biznesem. Wielu uczestników kongresu po Twoim wystąpieniu może zainteresować się Twoją marką.


Oczywiście, dużo zależy od Ciebie i sposobu prezentacji. Jednak bez względu na tematykę wystąpienia, bycie prelegentem zwiększy szanse na nawiązanie ciekawych kontaktów i długotrwałych relacji biznesowych.


Weźmiesz udział w miesięcznej kampanii promocyjnej


Wygrywając konkurs Rhino Business Challenge otrzymasz miano prelegenta Success Stories Congress oraz weźmiesz udział w bezpłatnej, miesięcznej kampanii promocyjnej przed wydarzeniem.


Opublikujemy artykuł na temat Twojej marki w aktualnościach na stronie Success Stories Congress oraz dołączymy opis Twojego wystąpienia do programu na stronie głównej. Opublikujemy także post informujący o Tobie i Twojej marce na oficjalnych kanałach wydarzenia w mediach społecznościowych.


Otrzymasz dwie wejściówki VIP, dzięki którym zarówno Ty, jak i Twoja osoba towarzysząca zyskacie możliwość bezpośredniego kontaktu ze wszystkimi prelegentami, a wśród nich m.in.: Martin Lewandowski współzałożyciel KSW, Michał Leszek twórca Kruger&Matz, Marcin Olesiak właściciel Sweet Gallery, Franciszek Georgiew założyciel agencji Social Tigers oraz Łukasz Dojka właściciel Xtreme Fitness Gyms.